כתבות מוצרים

סוגי דשא סינטטי

ההתחממות הגלובאלית, הצורך לצמצם את השימוש במים, ובכלל, לבחור בפתרונות חלופיים נכונים יותר וידידותיים יותר לסביבה, מובילים רבים לשלב בביתם אלמנטים שונים, שמאפשרים לעשות זאת נכון וחכם. שילוב של דשא סינטטי בחצר הבית עוזר לחסוך במים באופן משמעותי, אך בו זמנית גם מאפשר ליהנות מסביבה ירוקה ומטופחת מאד. ניתן למצוא כיום סוגים שונים של דשא סינטטי ובאיכויות שונות. סוגים אלה נבדלים זה מזה במראה שלהם, ברמת העמידות שלהם, באיכות וכמובן גם במחיר. מה מאפיין כל אחד מסוגי דשא סינטטי אלה וכיצד בוחרים את הסוג המתאים ביותר? על כך, לפניכם.

המדריך להתקנת פרקט למינציה

רכשתם פרקטי לימינציה חדשים? תתחדשו. כעת, כל שנותר לעשות על מנת להשיג את התוצאה המושלמת היא לדעת כיצד להתקין אותם באופן נכון. במאמר הבא נראה לכם כיצד להתקין פרקטים בצורה ראויה. המידע רלוונטי גם לאילו שמעוניינים להתנסות בהתקנת פרקטים באופן עצמאי, וגם עבור אילו שרוצים לבחור מתקין פרקטים מקצועי שלא יפספס, בטעות או שלא בטעות, אף שלב בהתקנה, ולהגדיל קצת ראש, על מנת למנוע בעיות ונזקים מיותרים לאחר מכן...

דשא סינטטי - שאלות ותשובות

שא סינטטי הינו מוצר מבוקש במיוחד בכמה השנים האחרונות, בקרב בעלי גני אירועים ומוסדות עם חצר גדולה, או בעלי בתים פרטיים. מדוע? ממספר סיבות. ראשית כל, דשא סינטטי מאפשר לנו לחסוך בהמון מים (וגם בלא מעט כסף), משום שאינו דורש השקייה. נוסף על כך, מדובר במוצר אשר לא דורש תחזוקה כמעט בכלל, ואם נודה באמת, לרובינו המכריע אין זמן לדאוד לטיפוח הגינה הפרטית בתוך שגרת יום יום עמוסה (עבודה, ילדים, כביסה). על אף היותו עשוי מחומר מלאכותי, ניתן היום למצוא בשוק הישראלי מרבדי דשא סינטטי מרהיבים, אשר נראים ממש כמו הדבר האמיתי, אם לא טוב יותר. ...מעוניינים לרכוש דשא סינטטי לחצר שלכם? עצרו! על מנת שלא תעשו טעויות מיותרות ותבחרו דשא סינטטי שאינו מותאם אישית בעבורכם ושלא ישרת אתם כל הצד הטוב ביותר

דשא סינטטי איך מתקינים?

דשא סינטטי הינו בגדר אפשרות מובילה לכיסוי נאה וירוק של חלל חצר הבית. לא תמיד נרצה להשקיע בטיפוח דשא אמיתי, ואם נרצה- זה ידרוש מאיתנו הרבה זמן ומשאבים (שלא תמיד יהיה לנו, במיוחד אם אנחנו אנשים עסוקים ועובדים). לכן, רכישה של דשא סינטטי פופולארית ביותר בקרב בעלי בתים פרטיים או דירות עם מרפסת שמש גדולה. מעבר לכך שמדובר במהלך מהיר במיוחד (ולמעשה, ביום אחד בלבד יש לכם דשא ירוק מעוצב לתפארת), דשא סינטטי הוא גם לא יקר ושווה לכל כיס. קניתם דשא סינטטי? תתחדשו. כעת, כל שנשאר לכם לעשות על מנת ליהנות מחצר פרטית גדולה ומטופחת ולשתות את הקפה של הבוקר בטבע ירוק ומופלא, הוא להתקין אותו על הקרקע באופן הנכון והמדויק. בכתבה הבאה נראה לכם כיצד יש להתקין דשא סינטטי על אדמה, ונפרט אודות השלבים השונים שיש לעשותם על מנת להשיג את התוצאה המושלמת. לגזור ולשמור!

טיפים לניקיון כתמים נוזליים על שטיחים ותחזוקה נכונה – חשוב וכדאי לדעת!

השטיחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ומרביתנו משקיעים את מיטב כספנו ברכישת שטיחים מסוגננים ומתאימים. שילוב של שטיחים יוקרתיים ומיוחדים מאד יכול להפוך כל חדר בבית למעניין הרבה יותר ולהעניק לו מראה בלתי רגיל. אולם, מה קורה אם חלילה נשפך עליהם קפה או אפילו יין? מה קורה אם אותם שטיחים שעלו לנו סכום כסף רב נצבעים בכתם עקשני שקשה לפספס? אם זה קרה, אל דאגה. ישנן דרכים שונות להתמודד עם כתמי נוזל על שטיחים. כיצד עושים זאת? הנה, התשובה במאמר הבא.

טיפים לשמירה על פרקטים סינטטיים – כיצד עושים זאת נכון?

התקנתם לאחרונה פרקטים סינטטיים בבית שלכם? מעוניינים לשמור עליהם לאורך זמן אך מתלבטים כיצד יש לתחזק אותם באופן הנכון ביותר? אם כן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על מראה הפרקטים שלכם, ובעיקר ליהנות מהאווירה הנפלאה שהם מציעים לאורך תקופה ארוכה. אז, הדפיסו את המאמר הבא והתחילו בניקיון:

טיפים לניקיון כתמים נוזליים על שטיחים ותחזוקה נכונה – חשוב וכדאי לדעת!

השטיחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ומרביתנו משקיעים את מיטב כספנו ברכישת שטיחים מסוגננים ומתאימים. שילוב של שטיחים יוקרתיים ומיוחדים מאד יכול להפוך כל חדר בבית למעניין הרבה יותר ולהעניק לו מראה בלתי רגיל. אולם, מה קורה אם חלילה נשפך עליהם קפה או אפילו יין? מה קורה אם אותם שטיחים שעלו לנו סכום כסף רב נצבעים בכתם עקשני שקשה לפספסו? אם זה קרה, אל דאגה. ישנן דרכים שונות להתמודד עם כתמי נוזל על שטיחים. כיצד עושים זאת? הנה, התשובה במאמר הבא.